Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Jabłonna - Oferty sprzedaży nieruchomości

92 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

92 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

650 000 zł49,53 m² 13 123,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne mieszkanie w spokojnej części miejscowości Jabłonna - idealne do zamieszkania. Na sprzedaż oferuję przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 49,53 m2 , położone.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł58,52 m² 10 509,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, gotowe do wprowadzenia. Umów się na prezentacje i przekonaj o wyjątkowości oferty i samego mieszkania! Jabłonna, ul. Marmurowa 40 metraż:.

Szczegóły ogłoszenia

717 000 zł64,53 m² 11 111,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży przestronnego trzypokojowego mieszkania z balkonem w nowoczesnym budownictwie oraz przypisanym miejscem postojowym, które znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł32,30 m² 13 003,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Cena do negocjacji Na sprzedaż mieszkanie bardzo widne mieszkanie o powierzchni 32,3 m2, położone na 2 piętrze w budynku dwupiętrowym z 2000 roku przy ul. Leśnej miejscowość Jabłonna.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

709 000 zł66,40 m² 10 677,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! Bez pcc! Zakup od dewelopera! Oddane do użytku! Na sprzedaż mieszkania na nowym osiedlu w Jabłonnej, położonym w zacisznym miejscu. Szczegóły mieszkania: - powierzchnia: 66,40m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 820 000 zł309,21 m² 5 885,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący 225 m2, jabłonna. Projekt współczesnej architektury, w otoczeniu zieleni, zaledwie kilkanaście minut od północnej granicy Warszawy, powstała inwestycja, która zadowoli.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł1 800 m² 833,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana jabłonna - na granicy z Warszawą - położenie Działka znajduje się w wschodniej części Jabłonny, na osiedlu mieszkaniowym, blisko granicy z Warszawą. To jedna.

Szczegóły ogłoszenia

2 890 000 zł362 m² 7 983,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 206 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość - nowoczesny dom jednorodzinny z funkcjonalnym lokalem usługowym. Idealna propozycja zarówno do komfortowego zamieszkania, jak i prowadzenia własnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 885 000 zł267 m² 7 059,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:401 m²

Tylko w maxonbrak prowizji od strony kupującejdom gotowy do wprowadzeniawszystkie media miejskie Marzy Ci się własny dom o niepowtarzalnym charakterze? Chcesz mieszkać w kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł151,90 m² 8 558,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 329 m²

Do sprzedania budynek jednorodzinny wolnostojący parterowy, położony w Jabłonnie przy ul. Dereniowej. Budynek wybudowany w 1997 roku z gazobetonu, pokryty blachodachówką.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł1 710 m² 1 105,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Jabłonna (powiat Legionowski). Nieruchomość składa się z budynku gospodarczo-usługowego o powierzchni 250m2 oraz dwóch działek o powierzchni łącznej 1710m2. W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

959 247 zł83,42 m² 11 499 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie W kameralnej inwestycji | złota jabłonna | blisko warszawy Są miejsca, które pozwalają zwolnić tempo, bez rezygnowania z wygody miasta. Ta inwestycja to propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł29,40 m² 13 537,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

To propozycja dla osób, które szukają mieszkania z charakterem, w spokojnym i zielonym otoczeniu, a jednocześnie z wygodnym dostępem do codziennej infrastruktury oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł450 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:686 m²

Firma Derbin Nieruchomości pragnie bardzo serdecznie zaprosić Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 4-kondygnacyjnego, wolnostojącego domu o powierzchni 450 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

584 116 zł48,88 m² 11 950 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 48,88 m2 w Jabłonnie - gotowe do wprowadzenia od zaraz, bez dodatkowych kosztów i bez konieczności remontu. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł2 692 m² 497,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 2692 m | pod zabudowę bliźniaczą | doskonała lokalizacja szybki dojazd do warszawy Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2692 m, idealna pod zabudowę bliźniaczą lub.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł61,31 m² 9 297,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie 3-pokojowe, usytuowane na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku z 1991 roku zlokalizowane w - Jabłonna, ul. Graniczna. Okolica cicha i spokojna, z dużą ilością zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł48,85 m² 11 054,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przestronne, 2-pokojowe mieszkanie W jabłonnie! Na sprzedaż bardzo słoneczne mieszkanie o wyjątkowo funkcjonalnym układzie, przy ulicy Marmurowej. Świetnie usytuowany budynek z 2008 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł1 740 m² 488,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa - Zacisze Jabłonna ___ lokalizacja Nieruchomość jest położona dokładnie na skrzyżowanie aktualnie istniejącej ulicy Zacisze (droga gminna, asfaltowa) oraz nowo powstającej drogi.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł48,88 m² 11 558,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie o powierzchni 48,88 m2 składające się z dwóch pokoi, przedpokoju, kuchni oraz łazienki z toaletą. Dodatkowo przynależy piwnica oraz przylega balkon. Mieszkanie w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

709 000 zł66,40 m² 10 677,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66,40 m w kameralnej inwestycji położonej tuż przy granicy Warszawy (białołęka). Idealne dla osób szukających spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł73,12 m² 10 243,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 73,12 m , położone w kameralnej inwestycji w Jabłonnie tuż przy granicy warszawskiej Białołęki. Inwestycja jest.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 540 m² 116,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni około 1540m2 - Jabłonna Działka o szerokości około 21,5m , oznaczona symbolem mr, mr - Teren zabudowy zagrodowej. 1/ Obowiązuje utrzymanie tradycyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

705 000 zł66,40 m² 10 617,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne, gotowe do odbioru mieszkanie w kameralnej inwestycji położonej tuż przy granicy Warszawy (białołęka). Idealne dla osób szukających komfortu, zieleni i szybkiego dojazdu do.

Szczegóły ogłoszenia

3 799 000 zł9 961 m² 381,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:9

 

Rok budowy:2000

Opis nieruchomości Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna o powierzchni 9961 m , zlokalizowana w zielonej części Jabłonny, przy ul. Przylesie, w sąsiedztwie lasu. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

1 018 000 zł1 325 m² 768,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1325 m | mpzp 2mn | blisko lasu | Jabłonna, ul. Leśna Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1325 m , położona w Jabłonnie przy ul. Leśnej,.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł63 m² 10 634,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży - ostatnie 8 mieszkań 3-pokojowch! Nowoczesne mieszkania na sprzedaż - 63-70 m | Jabłonna Na sprzedaż nowoczesne mieszkania o powierzchni od ok. 63 m do 70 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł135,29 m² 1 774 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 120 m²

Funkcjonalny paretrowy dom W budowie! Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży domu w zabudowie wolnostojącej- stan surowy otwarty. Położenie nieruchomości Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł2 100 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka przemysłowa W jabłonnie. ___ Działka o charakterze komercyjnym położona w centrum Jabłonny. Teren inwestycyjny przeznaczony pod zabudowę usługową oraz przemysłową. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł700 m² 692,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Jabłonna | mpzp | Media -prąd, wodociąg | Asfalt | Zabudowa szeregowa Na sprzedaż działka budowlana położona w Jabłonnie, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Bezpośredni.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł61,31 m² 10 357,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe Lokalizacja: jabłonna, cena: 635 000 pln Opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 61,31 m , znajdujące się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł240 m² 10 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Ten wyjątkowy dom o powierzchni użytkowej 200 m2, położony na działce 500 m2 w Jabłonnie, łączy komfort życia pod Warszawą z prywatnością i spokojem podmiejskiego otoczenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł210 m² 6 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom 210 m pod Lublinem | Jabłonna Majątek | Przestrzeń i funkcjonalność Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni całkowitej 210 m (162 m powierzchni użytkowej) , położony.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł2 670 m² 359,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną 2 670 m - róg ul. Dębowej i Wrzosowejj w Jabłonnej (pow. legionowski) Spokojna, zielona okolica, 4 km od Legionowa, 18 km od Warszawy Parametry i zalety.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł40 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 33 m2 z antresolą, która zwiększa metraż do ok. 40 m2 - Jabłonna, bukowy Dworek Na sprzedaż przytulne mieszkanie położone na spokojnym, zielonym osiedlu Bukowy Dworek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 110 000 zł108 m² 10 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:549 m²

Z nami kupisz bezpiecznie. Zapraszamy na osiedle Leśne Zacisze znajdujące się już administracyjnie w Warszawie przy ul. Obrębowej. Osiedle "leśne Zacisze" to kameralna enklawa sześciu.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł130 m² 10 307,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Bez prowizji od kupującego. Komfortowe, ciche dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w Jabłonnie na ul. Słoneczna Polana 44 z miejscem postojowym zewnętrznym i komórką lokatorską. Nowsze.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł215 m² 7 348,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:971 m²

Nieruchomość inwestycyjna, przychód 20 tyś zł /msc - zadzwoń zapytać o szczegóły. Oferujemy na sprzedaż trzypiętrowy 6 - cio pokojowy dom jednorodzinny o powierzchni 215 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł77,10 m² 8 106,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4-pokojowe do remontu. W galerii zdjęć przedstawiona wizualizacja! Umów się na prezentację i przekonaj o wyjątkowości oferty i samego mieszkania! Jabłonna, leśna 17C.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł63 m² 11 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Rezerwacja. Mieszkanie o powierzchni 62,73 m2 składające się z: salonu, dużej otwartej kuchni, przedpokoju, 2 sypialni oraz przestrzennej łazienki. Dodatkowo do lokalu przynależy piwnica.