Mieszkanie, ul. Sadowa
Sadowa, Jabłonna, mazowieckie
- 710 400 zł
- 64 m²
- 11 100 zł/m²
Beata Smuga
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Sadowa
Sadowa, Jabłonna, mazowieckie
zaktualizowane:
11 maja 2026
Mieszkanie, ul. Sadowa
Zaktualizowane: 11 maja 2026
710 400 zł 64 m² 11 100 zł/m²
1/4
3
2001
przynależne na terenie ogrodzonym
dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
1/4Liczba pokoi:
3Rok budowy:
2001Miejsce parkingowe:
przynależne na terenie ogrodzonymStan mieszkania:
dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 710 400 zł (11 100 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 64 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2001
- Rozkład mieszkania: piętro 1/4, dwustronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Czynsz: 400 zł
- Media: opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, ochrona
- Miejsce parkingowe: przynależne na terenie ogrodzonym (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: BLS NIERUCHOMOŚCI Beata Smuga, zaktualizowane: 11.05.2026
- numer ogłoszenia: EC764204
Lokalizacja
- Adres: Sadowa, Jabłonna, legionowski, mazowieckie
- Otoczenie: las
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, fitness, basen, apteka, przystanek autobusowy, plac zabaw
Opis nieruchomości
3-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM 64 m² JABŁONNA, UL. SADOWA
Szukasz mieszkania, które łączy wygodę codziennego życia, świetną lokalizację i kameralne otoczenie?
Ta oferta w Jabłonnie spełni oczekiwania zarówno rodzin, jak i osób ceniących przestrzeń oraz szybki dostęp do pełnej infrastruktury.
Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 64 m², położone na 1. piętrze w niskim, 4-piętrowym budynku na spokojnym osiedlu przy ul. Sadowej w Jabłonnie. (...)
507 050...
507 050 795