Dom, ul. 1 Maja

1 Maja, Jabłonna, mazowieckie

  • 1 250 000 zł
  • 119 m²
  • 10 504,20 zł/m²

Zdjęcie

Anna Łuczak

Skontaktuj się

Dom, ul. 1 Maja

1 Maja, Jabłonna, mazowieckie

zaktualizowane:
11 maja 2026

1 250 000 zł

119 m²

10 504,20 zł/m²

Dom, ul. 1 Maja

Zaktualizowane: 11 maja 2026

1 250 000 zł 119 m² 10 504,20 zł/m²

Rodzaj domu:
bliźniak
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
347 m²
Miejsce postojowe:
-
Rok budowy:
2025

Rodzaj domu:

bliźniak

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

347 m²

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

2025

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 250 000 zł (10 504,20 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy Jabłonna)
  • Dostępny: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 119 m², 5 pokoi, 2 łazienki; stan: wysoki standard
  • Budynek: bliźniak; rok budowy: 2025
  •   materiał budowy: bloczki
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 347 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną
  • Media: szambo; ogrzewanie: pompa ciepła
  • Źródło: biuro nieruchomości: FREEDOM NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 11.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 17716/3685/ODS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Nowoczesny bliźniak w Jabłonnie stan deweloperski | komfort, przestrzeń i świetna lokalizacja

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej i zielonej części Jabłonna. Nieruchomość idealna dla rodzin oraz osób szukających komfortowego miejsca do życia z szybkim dojazdem do Warszawy. (...)

Agent

Anna Łuczak

513 927...

513 927 991

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Anna Łuczak

513 927...

513 927 991

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości